![](/uploads/media/bd/cb/bdcbf48f96a1dc8a3a22206cb00d9772_orig_thumb.jpg)
На що з тернопільського бюджету виділять кошти?
![mistsevyy-biudzhet](/uploads/media/df/77/df77f2c79db4a4a6120edfd80bec757a_w960.jpg)
Кошти з тернопільського бюджету виділяють на преміювання кращих містян та проведення чергового джазового фестивалю. Також у кошторис 2022 року можуть включити видатки на капітальний ремонт шкільного стадіону.
Про це детальніше розповіли на засіданні виконавчого комітету міськради сьогодні, 1 грудня.
Тож для нагородження найкращих містян премією ім. Лучаківського виділять 37 тис. 268 грн. Премії виплатять на початку грудня до Дня місцевого самоврядування (7.12). Нагородження відбуватиметься у трьох номінаціях: «Майбутнє створюється сьогодні», «Формування позитивного іміджу міста» та «Культурно-мистецькі, наукові та інноваційні досягнення».
Також на проведення 21-го фестивалю Джаз-без виділять 100 тис. грн.
Окрім того, розглянуть петицію щодо капітального ремонту стадіону 26-ої школи, відповідно до якої можуть сформувати кошторис 2022 року.
Про інші зміни у бюджеті Тернопільської громади читайте ТУТ.
Фото з відкритих джерел