![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Викладачку педагогічного університету нагородили державною відзнакою (фотофакт)
![118310443_2722328484692269_3222464723881972926_n](/uploads/media/e9/25/e925d01047a46ceec85d323b562e524f_w640.jpg)
Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли викладачці Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Оксані Кікінежді. Нагородили професорку під час урочистостей у День Державного Прапора України.
Освітянка - доктор психологічних наук, завідувач кафедри психології, директорка Науково-дослідного центру з проблем ґендерної освіти та виховання учнівської і студентської молоді НАПН України. Оксана Кікінежді отримала нагороду за значний особистий внесок в освіту, багаторічну педагогічну працю та високий професіоналізм.
[gallery columns=«1» size=«full» ids=«305546,305547»]Фото з допису