![](/uploads/media/0e/ab/0eab54bef5723d6dca951d57b7f55d72_orig_thumb.jpg)
«Вже понад пів сотні разів їздив на фронт»: історія військового волонтера з Тернопільщини (відео)
20-річний Володимир Крутевич вже встиг побувати на всій лінії фронту та допомогти багатьом військовим та цивільним. Із прифронтових міст привозить й чимало світлин, адже переконаний – це історія, яку потрібно документувати
![](/uploads/media/79/d6/79d639e09ec518267a9cdf825328d16a_w1920.jpg)
Йому лише 20 років, але він встиг побувати практично на всій лінії фронту та допомогти багатьом українським бригадам. За плечима військового волонтера з Кременця Володимира Крутевича вже понад пів сотні поїздок на передову. Спілкуємось з ним про благодійність, небайдужих людей, добрі справи та вдячність військових.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа