![](/uploads/media/8e/08/8e08547a41a52db3ba8a84de16b4ccf9_orig_thumb.jpg)
Юний спортсмен привіз до Тернополя «срібло» із Закарпаття
![194425081_1217594045328723_4608949844803257159_n (Copy)](/uploads/media/7d/70/7d70ea9bf10b931d4ec20a4649653283_w320.jpg)
Тернополянин Тарас Якимець став срібним призером Відкритого чемпіонату Закарпатської області з Кіокушин БуДо Карате.
Як повідомляється, в Ужгороді відбувся ІІІ-ій Всеукраїнський Відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо Карате. Участь у змаганнях взяло двісті спортсменів із шести областей України.
- Честь Тернопілля на турнірі захищали вихованці ДЮСШ №1 Тарас Якимець, Єлизавета Ганчин, Єгор Долгушин та Віталій Пантелеймін, які тренуються під керівництвом Тетяни Чубатої. Тарас Якимець гідно представив Тернопіль та виборов срібну нагороду, - йдеться у повідомленні.
За словами Тетяни Чубатої, зазвичай спортсмен виступає у ваговій категорії до 50 кг, але у зв’язку з неявкою суперників, змагався у важчій ваговій категорії - до 55 кг.
Фото з допису