![овочі](/uploads/media/8c/56/8c56f106e330249740d377e7f9b62b34_orig_thumb.jpg)
З початку цього року тернопільські поліцейські розшукали 63 дитини
Усіх неповнолітніх правоохоронці повернули батькам чи законним опікунам протягом доби
![](/uploads/media/20/74/20745c3b8b9ddyzcc20afd102ced8783_w1280.jpg)
Як розповів начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Петро Тихович, за січень-квітень до правоохоронців надійшло 58 повідомлень щодо зникнення 63 дітей. Поліціянти оперативно реагували на кожне звернення та впродовж доби встановлювали місцезнаходження усіх неповнолітніх. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
У таких надзвичайних ситуаціях важливо, щоб батьки чи родичі зниклих дітей не зволікали, а одразу звертались до поліції. Це дасть можливість швидко з’ясувати всі подробиці та залучити до пошуку додаткові технічні засоби. Ми звертаємося до батьків з проханням уважніше ставитися до своїх дітей, не залишати їх на тривалий час без нагляду, більше спілкуватися з ними, цікавитися їхнім дозвіллям та колом знайомств. А, якщо дитина вчасно не повернулася додому і ви маєте підстави для хвилювання – не зволікайте та телефонуйте на спецлінію «102», - зазначив правоохоронець.
Водночас поліціянти попереджують батьків про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей.
Фото з відкритих джерел