Ростислав Фук

За минулий рік жителі Тернопільщини задекларували понад 400 млн грн. доходів

Найчастіше декларували доходи від спадку чи дарування та продажу нерухомості чи рухомого майна

гроші

4984 жителі Тернопільщини задекларували тогорічні доходи на суму 445,5 млн гривень. Про це повідомляють у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

При цьому 2983 громадяни зобов’язані були задекларувати свої неоподатковані доходи, а 2001 – забажав скористатись правом на податкову знижку.

Сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 20,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,3 млн грн військового збору.

Найчастіше декларували статки від спадку чи дарування та продажу нерухомості чи рухомого майна – 1015 та 320 громадян відповідно. Вони задекларували 133,1 млн грн та 26,6 млн грн доходів. Ще 229 декларантів отримали кошти завдяки здійсненню незалежної професійної діяльності (32 млн грн.), а 118 – здачі у найм нерухомого та рухомого майна (8,3 млн гривень).

Прислухались до необхідності виконувати свій конституційний обов’язок і 227 наших краян, які задекларували іноземні доходи. Вони інформували про отримання 16,6 млн грн доходу. Про отримання ж інвестиційних прибутків на 13,9 млн грн повідомили 11 жителів тернопільського краю, – йдеться в повідомленні.

Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб визначили отримувачам спадщини та дарування (6,8 млн грн.), та людям, які отримали прибутки від незалежної професійної діяльності – 5,8 млн гривень.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео