![світло](/uploads/media/3b/69/3b694yz924e63a284291520441a7169a_orig_thumb.jpg)
За останні два роки одна з тернопільських компаній подвоїла виробництво молока (відео)
Новини компаній
![](/uploads/media/d8/c8/d8c8abyz88ff7c6068ee8be2d889bc9c_w3520.jpg)
Дані стосовно роботи молочних ферм області озвучили під час підсумків року діяльності компанії “Агропродсервіс”. Керівники зазначають, що рік пройшов добре і усі ферми динамічно розвиваються. Одна з них - у Бережанській громаді на Тернопільщині. Тут налічують понад 600 корів молочної породи Джерсей, особливістю якої є міцний імунітет та висока жирність молока.
Детальніше - на відео.
Фото Ярослава Стареправо, відео Руслана Жирова