![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
Задля блага Тернопільщини молодь готова приймати важливі рішення
![1 (1)](/uploads/media/be/f6/bef6511b73f6b114bfa091611f12f1b2_orig.jpg)
У Чорткові ініціативна молодь хоче долучатися до життя міста, вирішення його проблем та питань, які турбують жителів. З таким проханням до міського голови міста прийшли учні гімназії імені М. Шашкевича.
Молодіжні ради працюють у багатьох містах, до прикладу, у Теребовлі така ініціатива триває з 2013 року. За допомогою таких угрупувань молодь має можливість брати участь у політичній діяльності свого міста, впливати на рішення важливих питань, ініціювати потрібні зміни та реалізовувати їх.
![2 (1)](/uploads/media/f2/08/f20855dce5417a9b33b0bb0f387a1478_orig.jpg)
Діти, які навідалися до Володимира Шматька, представили проект «FLOW», що з англійської перекладається як «течія». Одна з учениць, Соломія Федорейко пояснила, що FLOW у їхньому розумінні – це об’єднання юнацтва, яке прагне змін і має ідеї для них. Гімназисти кажуть, що хочуть змін і будуть намагатися втілити їх через участь Молодіжній Раді Чорткова, повідомляють у міській раді.
![3 (1)](/uploads/media/1c/9b/1c9b689187496e8c3yz807f1dc477bd3_orig.jpg)
У Чорткові прийняли рішення протягом вересня-жовтня проводити у школах міста презентації та роз’яснення щодо створення Молодіжної Ради, аби обрати до її складу найкращих учнів.
Фото з допису