Тамара Коблик

Запрацював мобільний застосунок для тернополян та жителів громади

Він доступний для завантаження на App Store чи Play Market вже від сьогодні, 1 грудня

1 грудня відбулася презентація нового цифрового сервісу, який стане помічником для жителів та гостей громади - мобільного додатку «е-Тернопіль».

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

«e-Тернопіль» - це мобільний застосунок для тернополян та жителів громади, де зосереджені міські сервіси. Він доступний для завантаження на App Store чи Play Market вже від сьогодні, 1 грудня.

Незважаючи на воєнний стан в Україні ми все ж таки продовжуємо працювати над розвитком електронних сервісів у місті. Відкритість даних, їх оприлюднення, створення нових платформ, максимальне переведення усіх послуг, які надає міська рада в онлайн - це один із пріоритетів нашого розвитку, - відзначає міський голова Сергій Надал. - Звичайно, що війна внесла свої корективи і не всі послуги ми можемо замовляти та оплачувати. Однак зусилля сьогодення спрямовані в напрямку безпеки і відповідно ці електронні сервіси також мають як безпековий, так і інформативний характер для жителів Тернопільської громади. Функції застосунку будуть постійно оновлюватися.

Наразі, у першому релізі доступний такий функціонал:

  • ДеТранспорт – додано онлайн-карту з відображенням руху всього транспорту, передбачена можливість переглядати вибраний маршрут та оновлено перелік пунктів поповнення карток;
  • можна перевірити баланс «Картки тернополянина» чи неперсоніфікованого електронного квитка за номером, а також побачити його термін дії;
  • передбачена можливість запису на прийом до управління державної реєстрації;
  • отримувати сповіщення про початок та відбій сигналу «Повітряна тривога».

Також доступні мапи із прокладанням маршрутів до:

  • Пунктів обігріву;
  • Закладів торгівлі, що працюють без світла;
  • Мапа колонок-качалок питної води;
  • Мапа укриттів.

Додаток доступний для завантаження на операційні системі Android та на iOS.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео