Ростислав Фук

Жителів Тернопільщини просять гідно зустріти тіло Героя

Вічна пам’ять Герою

Колона з тілом захисника Тараса Лещука близько 13:00 24 вересня дістанеться до сіл Комарівка та Шибалин Бережанської громади. Про це повідомив голова громади Ростислав Бортник.

Герой загинув внаслідок мінометного обстрілу під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області.

На перехресті вулиць Золочівська/Тернопільська в Бережанах організують зустріч односельців із села Надрічне, звідки Тарас родом.

Далі кортеж вулицями Тернопільська, Замкова, Руська, Братів Лепких та Раївська рушить до сімейного дому в село Рай, де спочатку в колі сім'ї, а потім і в колі громадськості на подвір'ї пройде прощальна панахида. По завершенні траурна процесія рушить до церкви в селі Рай і надалі на нове кладовище.

Також близько 12:30 буде організовано автобус із села Надрічне. А близько 13:15-13:30 додатковий автобус від Костелу до села Рай.

Кожен з вас може вшанувати пам‘ять нашого героя долучившись до траурної процесії, або влаштувавши коридор пошани по маршруту процесії, – каже Ростислав Бортник.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Тараса Лещука з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Читайте також: Жителів Тернопільщини просять підписати петицію про присвоєння Героя України» загиблому захиснику

Фото Ростислава Бортника та з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео