![](/uploads/media/64/e1/64e1c2193485d95c9dcd496f4e6c1605_orig_thumb.jpg)
Злодій-невдаха попався на Кременеччині
![мотокоса](/uploads/media/7f/99/7f996cdb03481acfaa39c854f9fed37b_orig.jpg)
30-річний мешканець Рівненщини попався на крадіжці. Чоловік приїхав у гості на Кременеччину і вкрав з господарства знайомих мотокосу. Технікою рівнянин користувався допоки її не вилучили правоохоронці. До слова, такий досвід у підозрюваного уже не перший, раніше його вже судили за майнові злочини.
– Як встановили правоохоронці, підозрюваний приїхав на Кременеччину в гості до знайомих. На подвір’ї одного з господарств запримітив мотокосу. Вночі вирішив поцупити господарський інструмент. Краденою мотокосою користувався сам, допоки не вилучили правоохоронці. Чоловік вже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців – був судимий за майнові злочини, – повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Тепер мешканець Радивилівського району відповідатиме за статтею 185 ККУ-крадіжка. Триває досудове розслідування.
Фото з відкритих джерел