Тридцятьом захисникам посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області» (фото)
Подія об’єднала родини загиблих воїнів, представників влади, духовенства та громадськості
Захід із вшанування пам’яті полеглих захисників України та вручення відзнак-звань «Почесний громадянин Тернопільської області» (посмертно) відбувся у Шумську 8 червня. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної ради.
Подія об’єднала родини загиблих воїнів, представників влади, духовенства та громадськості.
Рішеннями Тернопільської обласної ради звання «Почесний громадянин Тернопільської області» (посмертно) присвоєно 30 захисникам України:
- Микиті Бєлякову
- Олегу Бобку
- Михайлу Бондаруку
- Володимиру Волочнюку
- Борису Гальчуку
- Івану Горобцю
- Роману Затворнюку
- Роману Корчемному
- Валерію Лівару
- Олександру Луцику
- Леоніду Навроцькому
- Олегу Омельчуку
- Івану Педоренку
- Петру Петруку
- Олександру Пилип’юку
- Олегу Підгородецькому
- Сергію Руденькому
- Василю Чернюку
- Володимиру Шліхті
- Миколі Юрчуку
- Олегу Ярмолюку
- Івану Аніну
- Тимофію Антощуку
- Руслану Бондарчуку
- Сергію Бутенку
- Валерію Горбатюку
- Роману Мельничуку
- Юрію Палію
- Андрію Прокопчуку
Відповідні записи внесли до Книги почесних громадян Тернопільської області.
Це рішення є знаком глибокої вдячності та шани до захисників, які віддали життя за Україну. Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернопільщини як приклад мужності, відданості й жертовного служіння українському народові. Героїзм полеглих захисників став невід’ємною частиною сучасної історії України та моральним орієнтиром для суспільства. Їхній подвиг нагадує про високу ціну свободи та про обов’язок берегти державу, за яку вони віддали життя, – йдеться в повідомленні.
Фото Тернопільської обласної ради