![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Аж 10 вибухівок знайшли вчора на Тернопільщині
![ВНП-5](/uploads/media/0d/b5/0db563c6eba1324311a02cbc57c03a05_orig.jpg)
Традиційно влітку під час виконання різноманітних земляних робіт жителі нашої області виявляють небезпечні вибухівки часів Другої та Першої світових воєн. Так, лише від початку року на Тернопільщині знайшли 407 боєприпасів.
А протягом 7 серпня в нашій області виявили аж 10 небезпечних предметів. Спершу в с. Долина, що у Чортківському районі, знайшли два артилерійських снаряди та ручну гранату Ф-1. Неподалік в с. Росохач виявили ще 4 артилерійських снаряди.
Уже невдовзі в селі Заруддя Збаразького району виявили ще одну ручну гранату Ф-1, а 2 запалювальні авіабомби – в селищі Великі Бірки Тернопільського району.
Усі вибухонебезпечні предмети рятувальники знешкодили, або ж вилучили для подальшого знищення.
Фото: ДСНС