![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Бережани і Теребовля отримали шанс на будівництво об’їзних доріг (фото, відео)
![0](/uploads/media/51/37/5137e20036c59ededb5f1aa6a2e1aeac_w1280.jpg)
Постійна небезпека для пішоходів, забруднення атмосферного повітря та перевантажені жвавим рухом транспорту вулиці — це щоденна реальність мешканців Бережан і Теребовлі. Адже через ці населені пункти пролягають міжнародні траси М-12 та М-19.
- Неможливо проїхати через сюди, їжджу до мами постійно в село Лошнів, жахлива дорога, потрібно робити об’їзну навколо Теребовлі, - говорить Анатолій Фурко.
![2](/uploads/media/37/59/375972bbd72dd40b0de02b44f75e578d_w640.jpg)
- Всі фури йдуть сюди, а в місті діти, старші люди. Потрібно обов’язково зробити об’їзну, — наголошує Володимир, житель Бережан.
![3](/uploads/media/b2/c4/b2c4814fc4ce958a2ed869350fa04bb5_w960.jpg)
Будівництво об’їзних доріг справді може виріши8ти проблему цих історичних міст. Тому на черговій сесії Тернопільської обласної ради з ініціативи фракції «За майбутнє», депутати вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України та Державного агентства автомобільних доріг.
![7](/uploads/media/9f/be/9fbec5e652a70aa272f648af2e4c2ce5_w960.jpg)
- Руйнуються вулиці, ускладнюється рух. Це заважає логістиці і швидкості пересування, тому з нашої ініціативи було звернення до Кабінету міністрів, включити будівництво об’їзних Теребовлі і Бережан в пріоритетні проекти, які мають реалізуватися державою в наступні два роки, — говорить Олег Боберський, уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській обласній раді.
![4](/uploads/media/d7/40/d7407c901f40d91a056d9b961597884a_w960.jpg)
![6](/uploads/media/a5/41/a5412987ce7ac5cece85a945b7340589_w960.jpg)
Проблема об’їзної навколо Бережан сягає ще 2008 року. Тоді збудували невелику частину дороги, але так і не завершили роботи через брак коштів. Сьогодні Бережани потерпають від кількості транзитного транспорту, що проїжджає центром. Мешканці з проханням посприяти у будівництві дороги, звернулися до депутата Тернопільської обласної ради Ярослава Дрюченка.
- Хочу подякувати своїй фракції, що підтримали ініціативу побудови об’їзної дороги навколо міста Бережани. До мене, як до депутата, багато людей зверталося, я піднімав це питання на фракції. Тому ми його винесли на сесії, а депутати одностайно підтримали, — говорить Ярослав Дрюченко, депутат Тернопільської обласної ради.
![5](/uploads/media/19/7f/197f1a07be90af6b4526dabbd19bfdf8_w960.jpg)
![1](/uploads/media/70/98/7098e7ee61d96bb5e8f754d79108ea9f_w960.jpg)
Відтак, депутати попросили включити в перелік пріоритетного фінансування на 2022-2024 рік проекти щодо будівництва об’їзних доріг Бережан і Теребовлі.
[embed]https://youtu.be/VbfmGkiqLps[/embed]Відео Романа Луциківа