![](/uploads/media/75/38/7538639f9ccd4fd3906811c7489b3348_orig_thumb.jpg)
«Домалювали» свідоцтва про народження дітей ухилянтові: на Тернопільщині судитимуть двох підозрюваних у підробці документів
Свої послуги підозрювані оцінили у 10 500 доларів США
![суд](/uploads/media/29/d1/29d1e0ac5796c27a8be7968819b454be_orig.jpg)
Тернопільські прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Тернопільщини й Чернівеччини, обвинувачених у сприянні в незаконному перетину військовозобов’язаного через державний кордон України й пособництві у підробленні офіційних документів. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, двоє громадян пообіцяли військовозобов’язаному батькові однієї дитини «виготовити» ще 2 свідоцтва про народження дітей, що дало б змогу йому безперешкодно перетнути кордон як багатодітному батькові.
Свої послуги вони оцінили у 10 500 доларів США. Ухилянт передав їм кошти й отримав обіцяні фальшиві свідоцтва через відділення «Нової пошти».
Проте під час перевірки документів на контрольно-пропускному пункті «Порубне» прикордонники виявили підробку свідоцтв та затримали військовозобов’язаного. Він розповів правоохоронцям про людей, які сприяли йому у перетині державного кордону України.
Підозрюваним інкримінують частину 3 статті 332, частину 5 статті 27 та частину 1 статті 358 Кримінального кодексу України. Це передбачає позбавлення волі від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Нацполіції Тернопільської області.
Читайте також: У тернопільському центрі комплектування заперечують причетність працівника до кримінальної схеми
Фото з відкритих джерел