![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Із Тернопільщини відправили питну воду на Херсонщину (фото)
Кожна громада Тернопільської області залучена у процесі допомоги постраждалій Херсонщині
![](/uploads/media/ac/8c/ac8cfef1f015990a14cb0c66a2a45d31_w1920.jpg)
Тернопільщина відправила ще 120 тонн питної води на Херсонщину, яка постраждала внаслідок підриву загарбниками греблі Каховської ГЕС. Про це повідомили на сторінці обласної військової адміністрації.
Як ідеться в повідомленні, кожна громада нашої області залучена у процесі допомоги постраждалій Херсонщині. 6 червня наша область вже відправила на Херсонщину 50 тонн води.
На Тернопільщині запустили роботу Координаційного центру підтримки цивільного населення, який відповідатиме за гуманітарну та медичну допомогу й поселення евакуйованих українців. Станом на зараз в області розгорнуто 400 місць для постійного перебування та харчування людей.
Рятувальники Тернопільщини готові у разі потреби до термінового виїзду на місце руйнації, щоб допомагати ліквідовувати наслідки затоплення. Також ДСНС у Тернопільській області збирають необхідну техніку для ліквідації надзвичайної екологічної ситуації. Йдеться про мотопомпи і човни.
Також в області розгорнули 400 місць для постійного перебування та харчування людей.
Читайте також: Тернополяни передають човни та катери для жителів Херсонщини
Фото Тернопільської ОВА