Кременчанам розповіли, як не потрапити у рабство (фото)
Якщо вам здається, що работоргівля – це щось з середини ХІХ століття і нашому часу таке явище не притаманне, ви помиляєтеся. Понад 16 тис українців, за даними Представництва Міжнародної організації міграції в Україні, починаючи з 2000 року постраждали від торгівлі людьми. 68% з них – чоловіки, 93% – було залучено до трудової експлуатації. У це неможливо повірити, але щорічний дохід від работоргівлі у світі – 150 млрд доларів США.
Сьогодні, 30 липня, за рішенням ООН, відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції від 18 грудня 2013 року. Актуальним нинішній день є й для тернополян, адже багато краян й досі, у пошуках кращої долі потрапляють у пастку торговців людьми.
Спільний захід приурочений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми провели Кременецька міська рада та Кременецька РДА. Начальник відділу молоді та спорту міської ради Андрій Станіславенко та директор Кременецького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Алла Злочевська поспілкувалися з кременчанами щодо згаданої теми. Приємно, що більшість містян, хоча й не зіштовхувалися з нею, все ж знають про проблему торгівлі людьми. Аби закріпити цю інформацію, людям роздали інформаційні брошури, у яких вказані статистичні дані та, основне, – контакти, куди можна звертатися у випадку, якщо ви чи близькі потрапили в біду.
Фото авторки