![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Курсант військового коледжу здобув перемогу на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби
![244540635_572679917298179_3343299855867637164_n (Copy)](/uploads/media/11/d3/11d34e4d8e5c3798e2d4ab8d32754ed9_w960.jpg)
Нещодавно відбувся IX відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Кубок голови м. Тернополя» серед кадетів 2005–2007 р.н. та молодших.
![244484285_572679927298178_5926428565167248996_n (Copy)](/uploads/media/58/b9/58b9a5218679c60a7840bd30yz54448e_w960.jpg)
ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» представляв курсант Дмитро Вихованець.
![244527620_572680117298159_407557282450887714_n (Copy)](/uploads/media/fe/f6/fef6b2f04c767a5c11f75a9231755635_w640.jpg)
- Вітаємо з блискучою перемогою нашого курсанта! Бажаємо феєрії яскравих вражень, позитивних емоцій і справжньої гордості душі. Нехай ця перемога не буде останньою!, - йдеться у дописі коледжу.
244541946_572680067298164_4292005442084175943_n (Copy)
У престижних спортивних змаганнях взяли участь 14 команд з різних куточків України. Зокрема, борці з Бердянська, Борщова, Броварів, Виноградова, Дубно, Збаража, Кам’янця-Подільського, Львова, Снятина, Теребовлі, Хмельницького, Чернівців. За перемогу змагалися також борці з міста Будапешт (Угорщина).
Фото з допису