![](/uploads/media/28/f5/28f56f644ddb9ed7d06a7f96a41e0344_orig_thumb.jpg)
Минулої ночі у Тернополі виявили два автомобілі, що перебували в розшуку
![IMG_3158](/uploads/media/ab/f9/abf9cbe40160d1fa3fe6abb589d09f42_w1280.jpg)
Вчора, близько 23-ї години, на вулиці Руській за порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Geely. В ході з'ясування всіх обставин правопорушення та перевірки інформації про водія й транспортний засіб згідно з базами даних, патрульні з'ясували, що автомобіль розшукується державною виконавчою службою.
Про це повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області.
- Інспектори склали на водія адміністративні матеріали, направили автомобіль на арештмайданчик та викликали на місце працівників державної виконавчої служби для подальшого з'ясування всіх обставин, - йдеться у повідомленні.
![Pasted into Минулої ночі у Тернополі виявили два автомобілі, що перебували в розшуку](/uploads/media/99/73/9973d9fd4bca52f224f322f0a403e60f_w1280.jpg)
Інший випадок стався сьогодні, близько 1-ї години ночі, патрулюючи на вулиці С. Будного, інспектори помітили автомобіль Chevrolet, водій якого порушив ПДР України. Поліцейські зупинили автівку та, під час перевірки інформації про водія й транспортний засіб згідно з базами даних, встановили, що автомобіль також розшукується державною виконавчою службою, бо власник не сплатив штрафи за порушення ПДР України. Патрульні викликали на місце працівників ДВС України, а транспортний засіб доставили на арештмайданчик.
- Шановні громадяни, не намагайтесь уникнути відповідальності за вчинені вами правопорушення. Адже за несплату штрафів державна виконавча служба може оголосити вас чи то ваше майно в розшук, - звертаються патрульні до громадян.
Фото з допису