На 60-річний ювілей ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут» - «Бережанський агротехнічний коледж» завітали випускники (фоторепортаж)

DSC_0040

Наш навчальний заклад має велику історію та славні традиції і варто зауважити, що творять цю історію його викладачі, студенти та випускники. Приємно, що любов до рідної alma mater об’єднує нас усіх.

14 травня 2019 року з нагоди 60-річного ювілею навчального закладу відбулась зустріч випускників різних років та поколінь – Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, Бережанського агротехнічного коледжу, Бережанського агротехнічного інституту.

Відкрили ювілейну зустріч випускників директор Бережанського агротехнічного інституту Жибак Мирон Миколайович та директор Бережанського агротехнічного коледжу Пилипишин Світлана Ігорівна, які привітали гостей, зробили короткий екскурс в історію розвитку навчального закладу та розповіли про теперішні наші досягнення та здобутки.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«223460,223455»]

В ході зустрічі кожен бажаючий мав змогу привітати колег та поділитись своїми спогадами про студентське життя, яке проходило у стінах alma mater.

Розпочали свої виступи випускники – механіки. Зокрема, Озімко Євген Григорович, директор представництва ТОВ «Ерідонтех», який подякував в першу чергу за запрошення та поділився спогадами про роки навчання і розповів про теперішню свою професійну діяльність.

IMG_0256
IMG_0256

Боднарчук Сергій Андрійович, радник голови Бережанської райдержадміністрації, згадав окремі цікаві епізоди студентського життя та дозвілля.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«223456,223457»]

Про свій життєвий шлях після закінчення Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства розповів Паньків Ярослав, а його музичне вітання стало приємним сюрпризом для присутніх.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«223443,223444»]

Надалі естафету виступів прийняли випускники-енергетики. Остапюк Володимир Олександрович, помічник голови правління генерального директора з питань охорони праці ВАТ «Тернопільобленерго», значні професійні досягнення якого та багатий життєвий досвід нікого в залі не залишили байдужим. Крім своєї основної професії Володимир Олександрович пише чудові вірші, тому було надзвичайно приємно отримати в подарунок його поетичні збірки. Директор Львівських магістральних електричних мереж ДП «Укренерго» Хома Іван Васильович згадав про незабутні роки навчання, особливу вдячність висловив своєму куратору Дарморісу Петру Михайловичу та іншим викладачам.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«223445,223446»]

Від приємних, теплих спогадів та побажань Тремби Галини Ігорівни, методиста навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області, випускниці відділення електрифікації сільського господарства у багатьох присутніх на очах забриніли сльози. Як дороговказ для майбутніх поколінь прозвучали її прекрасні слова: «Всі навики, які дав мені технікум, я використовую в своєму житті. Бажаю Вам бути веселими, щасливими. Живіть в добрі, сьогоднішнім днем, але пам’ятайте минуле».

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«223447,223448»]

Лілія Слободна, яка від студентських років і до сьогодні зачаровує своїм чудовим голосом, крім спогадів про роки навчання та слів вдячності подарувала присутнім душевну українську пісню.

IMG_0389
IMG_0389

Від випускників-економістів виступив Валов Олег Володимирович -  заступник голови Тернопільської облдержадміністрації. Зробивши короткий екскурс в минуле, побажав навчальному закладу сьогодні вижити і покращити свій статус, наголосив, що наш заклад є одним із найкращих в області. А на завершення додав: «Я горджуся тим, що тут навчався».

IMG_0452
IMG_0452

Керуючий Бережанським відділенням ПАТ «Приватбанк» Корнелюк Роман Володимирович назвав сьогоднішню зустріч святом єднання різних поколінь. Також відмітив, що найкращі роки свого життя провів в цих стінах і запропонував зробити зустріч «Сім’ї випускників: діти - батьки».

IMG_0456
IMG_0456

Юрій Лаврик, підприємець, колишній кращий студент та «король гумору» економічного відділення, а пізніше факультету з особливою теплотою згадав своїх наставників, котрі своїми порадами та особистим прикладом допомагали долати всі життєві негаразди і спонукали до нових успіхів: Кулаєць Марію Михайлівну, Павліського Василя Михайловича, Семегена Ігоря Антоновича, Карабаника Володимира Івановича, Головацького Зіновія Івановича та ін. А блискучий гумор Юрія викликав у залі багато позитивних емоцій.

IMG_0486
IMG_0486

Молодий захисник нашої країни, доброволець, учасник бойових дій, випускник енергетичного факультету Назар Хрущ у своєму виступі згадав позитивні моменти під час навчання в інституті, подякував викладачам за набутий професіоналізм, прищеплену любов до рідної землі, за атмосферу патріотизму, підтримку його під час перебування в зоні бойових дій. Особливу подяку висловив полковнику Береговському Леоніду Володимировичу, який був із ним на постійному зв’язку, своїми порадами і настановами підтримав його у важкі хвилини служби.

IMG_0557
IMG_0557

Випускниця економічного факультету, а сьогодні доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Бережанського агротехнічного інституту Світлана Михайлівна Судомир наголосила на високій якості підготовки у навчальному закладі, своїм власним прикладом продемонструвала як наполеглива праця і бажання можуть перетворитися у вагомі результати. Також подякувала своїм викладачам і наставникам, особливо Марії Михайлівні Кулаєць та Любові Василівні Яремі.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«223453,223459»]

Студенти Анна Сус, Дмитро Семенчук Михайло Міськевич активно долучились до святкування і вітали гостей музичними дарунками, студентський танцювальний колектив «Натхнення» зачарував усіх чудовим вальсом та сучасним танцем, а збірна КВК економічного факультету створила радісну атмосферу студентства своїми мініатюрами.

Святкові зустрічі з випускниками продовжувались на факультетах і відділеннях, наших шановних гостей приємно вразив музей навчального закладу, де фотографії і документи переносили їх у роки юності.

DSC_0077
DSC_0077

Життя невпинно біжить, залишаючи прекрасні спогади, а пам’ять свято береже найдорожче. Пролетіли студентські роки і кожен знайшов своє місце в житті. Але сьогодні при зустрічі колишні однокурсники знову відчули атмосферу юності, міцної дружби, підтримки, теплоти, зустрівшись із друзями та викладачами, пройшовшись величними і такими рідними коридорами, в яких витає дух життєрадісного студентства.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«223458,223441»]

Спливає час і з його плином все більш цінними стають теплі дружні відносини, щирість спілкування та взаєморозуміння. Щоб примножувати наші традиції, ми прагнемо не втрачати зв’язок ні з одним випускником.

Шановні випускники, пам’ятайте, що Ви завжди бажані гості в нашому навчальному закладі. Віримо, що він як і раніше залишиться для Вас рідною домівкою, в якій  завжди відкриті двері, пам'ятають і чекають!

Джерело: БАТК

Вибір читачів за тиждень

Відео