![](/uploads/media/00/e5/00e5f54243193c61dc5f1b510109ceed_orig_thumb.jpg)
На благодійному фестивалі на Тернопільщині зібрали понад 80 тисяч гривень для ЗСУ (фото)
Захід відбувся 19 серпня на Бережанщині
![](/uploads/media/1e/75/1e75c6098eacf3f4c7a49ec5fed502b9_w1280.jpg)
82 тисячі гривень зібрали на купівлю квадрокоптера на благодійному фестивалі, який організували в урочищі Монастирок села Лісники Бережанської громади. Про це Терену повідомив один із організаторів отець Василь Солонина.
За його словами, фестиваль організували Бережанський та Козівський деканати Тернопільської архиєпархії УГКЦ.
Серед учасників - тернопільські гурти Na.SA та Los Colorados, ансамбль священників, Ірина Лаба та Анастасія Юськів.
Відвідали фестиваль понад тисяча людей. Платою за вхід був благодійний внесок у скриньку. Також продавали саморобні сувеніри. А на аукціоні продали артилерійську гільзу та ящик від кулеметних набоїв, розмальовані тернопільським художником та волонтером Богданом Боденчуком.
Фото Василя Солонини та Терену