![](/uploads/media/d2/77/d27780970749e53b74f2d8d62b5d5a67_orig_thumb.jpg)
На колінах і з квітами: на Тернопільщину назавжди повернувся Герой Святослав Потійчук (фото)
Захисник загинув 3 квітня на Сумщині. Вічна пам'ять
![](/uploads/media/9c/cf/9ccf620184a646474ae2b985cb0891a6_w1920.jpg)
Сьогодні, 6 квітня, борщів'яни, на колінах і з глибоким болем у душах, зустріли домовину з тілом захисника Святослава Потійчука. Про це повідомили у пресслужбі Борщівської міської ради.
Безжальна війна продовжує забирати наших захисників. Ніщо не зможе полегшити біль рідних та близьких від втрати, - йдеться у повідомленні. - Щирі співчуття рідним і близьким захисника Святослава.
Відповідно до розпорядження міського голови у Борщівській міській територіальній громаді оголошено триденну жалобу з 5 квітня по 7 квітня 2024 року за воїном-Героєм Святославом Потійчуком.
Захисник загинув 3 квітня 2024 року під час здійснення бойового чергування в районі н.п. Ямне Охтирського району Сумської області.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Святослава Потійчука з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Нагадаємо, у громаді біля Тернополя попрощаються з Героєм Олександром Бланком.
Фото Борщівської міської ради