![](/uploads/media/a3/86/a3860391755b597ca7acbb4ca8716f39_orig_thumb.jpg)
На Лановеччині провели повний ремонт півкілометра дороги
![19807235_469763433368645_1969102299_o](/uploads/media/ec/1c/ec1c2c0b2a5591731ab8e9d8aac231fd_orig.jpg)
За 555 тисяч гривень зремонтували частину місцевої дороги Снігурівка-Вишгородок (через Вербовець) у Лановецькому районі. Дорожники провели на об’єкті повну заміну основи та покриття.
Усього на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області на автошляху оновлено 500 погонних метрів покриття.
«З огляду на обмежений бюджет, Служба автодоріг Тернопільщини в першу чергу робить магістральні дороги. Однак, щойно виникає можливість провести ремонт десь на дорозі місцевого значення – ми нею користуємося. Сподіваємося, що тепер мешканці навколишніх сіл пересуватимуться автошляхом комфортніше», – зазначив начальник Служби автодоріг Тернопільської області Богдан Юлик.