![](/uploads/media/53/0a/530a0a748c80130f66962d913f20136f_orig_thumb.jpg)
На перших всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону тернополяни стали абсолютними чемпіонами (фото)
![245427720_4655618361169833_5338303118560753483_n](/uploads/media/fd/7d/fd7d330eed45119fe023c280e11dc46f_w320.jpg)
Вчора, 17 жовтня, у Луцьку відбулись перші всеукраїнські змагання з літного біатлону «Гонка майбутніх чемпіонів», на яких команда Тернопільщини, в складі Назарія Парадовського та Тетяни Тарасюк, здобула «золото».
Участь у турнірі взяли близько 20 учасників з Тернопільщини, Львівщини, Волинської та Київської областей.
- Результатом своєї команди дуже задоволений. Вони все відпрацювали ідеально. З 8 рубежів допустили лише 1 промах, що стало найменшою кількістю недоліків серед всіх команд. Тетяна та Назар займаються цим видом спорту й активно тренуються вже близько 3-4 років, – розповідає тренер чемпіонів Бурик Назар Володимирович.
245517167_4655613487836987_3664848529637202825_n
Переможцям вручили грошові подарунки розміром 5 тисяч гривень на команду.
- Емоції були дуже позитивні, адже ми добре співпрацювали з Тетяною Тарасюк, відстріляли майже без штрафу й показали найкращий результат, – розповідає переможець чемпіонату й вихованець Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту.
Хлопець ділиться, що для спортсменів все було зроблено на вищому рівні й із задоволенням відвідав би змагання в Луцьку і наступного року.
![245519598_4655514194513583_3133925634457122180_n](/uploads/media/a4/d9/a4d91b5bdcdfbdfb33e37ccbe0f61cda_w320.jpg)
Фото з допису