Олеся Поліщук

На початок жовтня в Тернопільській ОДА налічується 15 керівних вакансій

z1582538631a324i

Станом на 1 жовтня 2021 року в структурних підрозділах Тернопільської обласної державної адміністрації є 15 керівних вакансій.

Інформацію про це оприлюднено на сайті ТОДА.

З 15 липня вакантна посада директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, а з серпня – посади начальника управління фінансів та документообігу й заступника начальника управління соціальних гарантій.

Вільна посада заступника директора в департаменті агропромислового розвитку ОДА.

Чотири керівних вакансії в департаменті цифрової трансформації: заступник начальника управління – начальник відділу інформаційних технологій управління з питань цифровізації; заступник начальника управління - начальник відділу організаційного та фінансового забезпечення управління цифрової інфраструктури, комунікацій та зв’язку; начальник відділу цифрового розвитку, комунікацій та зв’язку управління цифрової інфраструктури, комунікацій та зв’язку; начальник відділу аналізу та електронної обробки інформації управління з питань цифровізації.

В управлінні розвитку інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації - заступник начальника управління – начальник відділу зв’язку та комунікацій.

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації працює без заступника директора департаменту – начальника управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення. Ще одна вакансія - начальник відділу надання медичної допомоги населенню та розвитку охорони здоров’я управління надання медичної допомоги населенню, розвитку охорони здоров’я та правового забезпечення.

Дві керівні посади вільні в управлінні інформаційної політики та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації: заступник начальника управління – начальник відділу взаємодії з засобами масової інформації та начальник відділу зв’язків з громадськістю та книговидання.

В управлінні освіти і науки облдержадміністрації вже майже рік вакантна посада заступника начальника управління – начальника відділу професійної та вищої освіти.

У департаменті культури та туризму облдержадміністрації поки немає заступника начальника управління - начальник відділу туризму управління культури, охорони культурної спадщини і туризму.

А в департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації – посада начальника відділу цивільного захисту управління з питань цивільного захисту, планування та підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

На деякі з вакантних посад уже проведено конкурс і визначено його переможців.

Як повідомляв ТЕРЕН, на початок серпня в Тернопільській ОДА було 14 керівних вакансій. Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео