![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині на колінах зустріли двох загиблих Героїв (фото)
Поховають Ігоря Побігуна та Богдана Карпінського 27 квітня. Вічна пам'ять Героям
![](/uploads/media/84/3e/843e9be3a2b46fd8e68a17f58959420e_w1920.jpg)
26 квітня назавжди додому повернулись ще двоє Героїв – 32-річний Ігор Побігун із Чорткова та 52-річний Богдан Карпінський із с. Біла. Про це повідомили у пресслужбі Чортківської міської ради.
Стрілець-санітар єгерського батальйону, молодший сержант Побігун Ігор Михайлович загинув 17 квітня внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Павлівка Донецької області. Вдома у Героя залишилась мама, тато, сестра.
Водій взводу протитанкових керованих ракет Карпінський Богдан Андрійович помер під час виконання військових обов’язків 18 квітня у населеному пункті Білогорівка Луганської області. Опечалена мама, дружина, донечка та син.
Чин похорону Побігуна Ігоря розпочнеться 27 квітня об 11 год у церкві Святого рівноапостольного князя Володимира Великого, а потім – у церкві Святої Покрови.
Чин похорону Карпінського Богдана розпочнеться 27 квітня, о 15 год у рідному домі Героя у с. Біла.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам загиблих військових з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Героям.
Фото Чортківської міської ради