![](/uploads/media/5c/81/5c8102f4c183eab1b512e824fdfc1ee8_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відкрили меморіальну дошку Герою Володимиру Малітовському (фото)
Вічна слава Герою
![](/uploads/media/02/12/021202502ffaf436ac82a167c5932b68_w1280.jpg)
Меморіальну дошку загиблому Герою Володимиру Малітовському відкрили в селі Іване-Золоте Заліщицької громади 10 листопада. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Володимира нагородили нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада сухопутних військ» (посмертно).
Його безстрашна служба та велична жертва в ім'я вільної України завжди будуть світлом, яке просвічує наші серця. Маємо пам'ятати та передавати наступним поколінням історії наших мужніх Героїв, – йдеться в повідомленні.
Фото Заліщицької громади