![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині скажений кіт покусав чоловіка
![37041280888537](/uploads/media/04/aa/04aa74737166345825949a2f52be0603_w640.jpg)
У селі Баранівка на Бережанщині хворий на сказ кіт покусав свого господаря.
Про це повідомили в пресслужбі головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
- Затверджено План заходів з боротьби та профілактиці сказу в с. Баранівка. Причиною цьому став напад кота, який покусав свого власника. Під час карантинування тварина загинула. Спеціалістами ветеринарної медицини було проведено відбір патматеріалу з наступним дослідженням на сказ, діагноз підтверджений, - повідомили у Держпродспоживслужбі.
Рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Бережанської міської ради с. Баранівка оголошене неблагополучним пунктом по сказу.
- Всім собакам та котам при подвірному обході буде проведено щеплення проти сказу, - пояснили у пресслужбі.
Серед населення проводиться освітньо-роз’яснювальна робота щодо запобігання контакту з дикими тваринами у випадку їх появи та небезпеки отримання покусів та інфікування.
Як повідомляв «Терен», на початку грудня загрозливою зоною оголошували містечко Ланівці та неблагополучним пунктом щодо сказу мікрорайон Цукрового завод.
Фото з відкритих джерел