Олеся Поліщук

На Тернопільщині суд позбавив волі терориста

173915997_4059745510755061_8160164970405877205_n

На Тернопільщині до позбавлення волі заочно засуджено терориста «ЛНР» із Луганщини.

Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

- За підтримання публічного обвинувачення Тернопільської обласної прокуратури за участь в діяльності терористичної організації засуджено жителя Луганщини (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Вироком суду особу визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину й призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. – йдеться у повідомленні.

Під час спеціального досудового розслідування встановлено, що у 2015 році обвинувачений добровільно вступив до «15-го батальйону територіальної оборони народної міліції луганської народної республіки», де його було призначено на посаду спочатку командира взводу, а пізніше - заступника командира батальйону з озброєння.

Перебуваючи у вказаному військовому формуванні, луганчанин упродовж 2015 - 2017 років брав участь у злочинній діяльності терористичної організації «ЛНР» на тимчасово окупованій території Луганської області.

- Обвинувачений організовував перевірки технічного стану озброєння і військової техніки, а також її видачі бійцям зазначеного батальйону для ведення бойових дій проти військовослужбовців ЗС України та працівників правоохоронних органів на лінії розмежування в районі населених пунктів Калинове, Молодіжне, Михайлівка та Золоте Попаснянського району Луганській області, - кажуть у пресслужбі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео