![](/uploads/media/c1/70/c170f6e38ee14fd936842e2e40caa9e2_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині виявили і знищили артилерійські снаряди (фото)
![243650007_170515618569072_277802366868536333_n (Copy)](/uploads/media/32/ba/32bae1a4efacd1a897d970c7f127d31b_w960.jpg)
Вчора, 30 вересня, в ході планової очистки території поблизу села Старе місто Тернопільського району було виявлено 120 артилерійських снарядів калібром 88 мм. Роботи по знищенню даних снарядів провела група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області .
![243804926_170515631902404_4792709428036495888_n (Copy)](/uploads/media/yz/31/yz31ec2739075cbbfb99c7c376ba09d1_w640.jpg)
![243716807_170515678569066_5549662641154082244_n (Copy)](/uploads/media/5e/61/5e61410942924a4db003f777694dbe99_w960.jpg)
![243762460_170515628569071_6523429271184353465_n (Copy)](/uploads/media/d1/74/d174dbc8a45fedf7f27e6ff8e49f4cdc_w640.jpg)
Фото з допису