![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зник чоловік: поліція просить допомогти у розшуку (фото)
![мазурик](/uploads/media/4f/a5/4fa5799f53e22b7be21a056faed91138_w320.jpg)
Вже майже тиждень розшукують Андрія Івановича Мазурика, 1983 року народження. Відомо, що чоловік родом із села Іванівка, Підволочиської громади. 19 квітня Андрій Мазурик виїхав до обласного центру і досі не повернувся.
Працівники поліції просять допомогти у розшуку. Прикмети зниклого: зріст 170-175 см, середньої статури, волосся темне, коротке. Був одягнений в чорну шапку, чорну балонову куртку з оранжевими смугами, джинси сірого кольору, чорно-червоні кросівки. Окрім цього мав з собою рюкзак чорного кольору.
Якщо ви володієте будь-якою інформацією, телефонуйте за номерами в Підволочиську (03543) 2-12-45, (067)-351-06-22 або на лінію «102».
Фото ГУНП у Тернопільській області