![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Несподівані знахідки на узбіччях доріг Тернопільщини (фоторепортаж)
![56173351_1004971496359542_6734103541503229952_n](/uploads/media/cc/a2/cca2ea4abecb4602895dd8684c464bb6_orig.jpg)
Чого тільки не знаходили учасники акції «За чисте довкілля» – починаючи від засобів гігієни, битих пляшок, пластику до старої сантехніки та побутової техніки. В одному місті знайшли навіть гаманець. Щоправда, без грошей та документів. Очевидно, комусь не пощастило стати жертвою пограбування, а гаманець викинули на узбіччі.
Загалом під час прибирання учасники акції зібрали сотні кілограмів сміття навколо міста. Зокрема – при в’їздах з боку Тернополя, Почаєва та Рівного.
![56395188_363774687564976_7171160040609415168_n](/uploads/media/b8/ac/b8ac84969225efaace0c5411799f2791_orig.jpg)
Сьогодні працівники Кременецької міської ради, управлінь, відділів структурних підрозділів, а також навчальних закладів уже вкотре долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Захід проводять в рамках Українського дня довкілля. Раніше до схожого заходу долучилися держслужбовці Бучача.
Головна мета Всеукраїнського дня довкілля – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
![56843824_307866976525828_308748216608751616_n](/uploads/media/a1/09/a109415d03fb751b7019fe5cbdb870c8_orig.jpg)
![56355243_2485276441516412_4854210993292574720_n](/uploads/media/b1/9a/b19a9c73642bc0f69a3926c2ac04e200_orig.jpg)
Поява цього свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.
Фото Кременецької міської ради