![світло](/uploads/media/5c/37/5c37aa2a58af9aa8353a185c64d38d8c_orig_thumb.jpg)
Під звуки військового салюту та Державного гімну поховали Героя Івана Яцюка (фото)
Загинув Герой під час виконання бойового завдання по відбиттю військової агресії російської федерації 7 травня в районі селища Спірне Донецької області. Вічна пам'ять
![](/uploads/media/f7/82/f782f5d8fa47c0f88838843c083647f1_w1600.jpg)
Вчора, 13 травня, провели в останню дорогу воїна-захисника, Героя Івана Яцюка з Шкроботівки. Про це повідомили на сторінці Великодедеркальської громади у фейсбуці.
31-річний Іван Яцюк служив кулеметником. Загинув Герой під час виконання бойового завдання по відбиттю військової агресії російської федерації 7 травня в районі селища Спірне Донецької області.
Сотні людей прийшли попрощатися в цей сонячний день з загиблим Героєм: близькі, рідні, друзі, військові, представники влади, духовенство. Всі, хто знав Івана, пам'ятатимуть його жертовність в ім'я нашого життя, цілої України.
Священнослужителі ПЦУ відправили заупокійну літію в храмі Святого Димитрія Солунського.
Поховали Героя в рідній Шкроботівці на місцевому кладовищі під звуки військового салюту та Державного гімну.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Івана Яцюка з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Нагадаємо, 14 травня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби через загибель Героя Андрія Панасюка.
Фото зі сторінки Великодедеркальської громади у фейсбуці