![](/uploads/media/55/0f/550f4923046b4b60d607e262c275de46_orig_thumb.jpg)
Підозрюваних у вбивстві тернополянина взяли під варту
За даними слідства, минулого тижня 2 місцевих жителів після розпивання алкогольних напоїв упродовж двох днів «вибивали» зізнання у крадіжці зі свого знайомого
![](/uploads/media/4e/dc/4edc0eb949313b5c2838b3ed7a2d45fc_w1280.jpg)
Два тернополянина, що до смерті побили знайомого, перебуватимуть під вартою. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Тернопільський міськрайонний суд задоволив клопотання слідчого, погоджене з прокурором Тернопільської окружної прокуратури, про тримання під вартою без визначення розміру застави двох тернополян, підозрюваних у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).
За даними слідства, минулого тижня 2 місцевих жителів після розпивання алкогольних напоїв упродовж двох днів «вибивали» зізнання у крадіжці зі свого знайомого. Один з них був переконаний, що чоловік вкрав у нього 1500 гривень і приховує це. Численні травми, завдані підозрюваними потерпілому стали причиною його смерті.
Триває розслідування, що здійснюють слідчі поліції.
Фото з відкритих джерел