![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Підприємець на Тернопільщині втратив 7 тонн пального і обладнання на 100 тисяч гривень (фото)
![Азс3](/uploads/media/69/06/69067498af76d3b6d5238b4d14b26403_w960.jpg)
Нелегальну АЗС викрили працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області разом із співробітниками ДСР Національної поліції України в області.
Сталося це 23 березня на виконання доручень Кабінету Міністрів у вказаній сфері, під час роботи спільної робочої групи правоохоронців, повідомили у місцевому управлінні Державної фіскальної служби. Тепер підприємцеві, який вдався до нелегальної торгівлі, буде несолодко.
![Азс2](/uploads/media/51/6b/516b7bc223faf5b30223f99a8cee8891_w960.jpg)
– У ході проведення заходів із протидії діяльності нелегальних АЗС наші працівники встановили факти реалізації дизельного пального на АЗС, що на території Тернопільського району, – кажуть податкові міліціонери. – У ході проведення заходів встановили: фізична особа-підприємець здійснює роздрібну торгівлю пальним без наявності відповідної ліцензії та застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО).
Врешті правоохоронці встановили систематичні факти реалізації дизельного пального цим підприємцем. У результаті - із незаконного обігу вилучили 6,8 тонн дизельного пального вартістю 210 тис. грн і обладнання АЗС вартістю 100 тис. грн.
![Азс1](/uploads/media/f4/9e/f49eyze926b85b8e6283a7b3849f6147_w960.jpg)
– Крім того, до правопорушника застосують фінансову санкцію у розмірі 500 тис. грн за порушення вимог Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального», – уточнили у податковій міліції.
До слова, наразі правоохоронці збирають матеріали для притягнення порушника до відповідальності, згідно із вимогами діючого законодавства.
Фото надані Головним управлінням ДФС у Тернопільській області