
У громаді на Тернопільщині відкрили ще одну поліцейську станцію (фото)
До виконання службових обов’язків на станції приступили двоє поліцейських офіцерів

До виконання службових обов’язків на станції приступили двоє поліцейських офіцерів

Підгороднянська громада подбала про належне службове приміщення для поліцейської станції. Воно облаштоване відповідно до потреб щоденної роботи шерифа. У розпорядженні поліцейського є службовий автомобіль

У новому підрозділі працюватимуть поліцейські, які добре знають місцеву специфіку

До виконання службових обов’язків приступили двоє поліцейських офіцерів громади, які пройшли навчання за міжнародними стандартами

У офіцерів громади з’явилася нова функція — опікуватися сім’ями загиблих Героїв, безвісти зниклих, а також воїнів, які втратили своє здоров’я на війні

В області триває реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади»

На станції працюватиме один офіцер громади

Станція обслуговуватиме майже 15 тисяч людей

До служби приступили двоє поліцейських офіцерів громади, які обслуговуватимуть 20 населених пунктів

Станція обслуговуватиме жителів 8 населених пунктів

Поліцейський офіцер обслуговуватиме 11 населених пунктів, де проживає близько 6 500 людей

Раніше до найближчого відділу поліції жителям громади доводилося долати відстань у 25 кілометрів

Для комфортної роботи з громадянами офіцера поліції забезпечили усім необхідним для служби

До виконання службових обов’язків на станції приступив старший лейтенант Володимир Гоменюк. Поліціянт проживає у даній місцевості, тож добре знає її жителів та орієнтується у їх потребах

Нова поліцейська станція обслуговуватиме 15 населених пунктів, де проживає понад 11 тисяч людей

У службовому приміщенні є робочий кабінет та кімната відпочинку

Станція обслуговуватиме 9,5 тисяч тернополян

Громадяни можуть звертатися до поліцейського за номерами: 102, (0352) 27-11-70, (050) 102-02-36 або (096) 078-67-74

На станції працюватиме поліцейський офіцер громади, який у своєму розпорядженні матиме службовий автомобіль


















