Орест Сарматський

Попри те, що тернополянин міг поборотися за десятку кращих, фінішував лише на 16-ій позиції

03c8df1f88e72b4f (Copy)

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний під час другого змагального дня третього етапу Кубка світу в австрійському Гохфільцені став лише 16.

Як повідомляється, йому вдалося скоротити відставання від лідера на другому колі перед стрільбою до 34 секунд. І знову пройти чистий вогневий рубіж - сьоме місце і 30 секунд відставання від Кюна. Дудченко та Тищенко завдяки чистій стрільбі також піднялися угору - на 33-е та 36-е місця.

- Втриматися у топ-10 Підручний не зміг через хибу на останньому вогневому рубежі, з кола штрафу українець вийшов на 14-му місці. Поборотися за топ-10 лідер збірної України все ще міг, але потрібно було на останньому колі відіграти одразу 12 секунд, - йдеться у повідомленні.

У підсумку Підручний фінішував на 16-й позиції, відігравши дві позиції у порівнянні зі спринтом.