![світло](/uploads/media/3b/69/3b694yz924e63a284291520441a7169a_orig_thumb.jpg)
Продуктивність виробництва горілчаних виробів на Тернопільщині знизилась
![39_0](/uploads/media/09/a8/09a81097d86ced4bd80a55729492c2e4_orig.jpg)
За 5 років у Тернопільській області значно знизилось виробництво горілчаних виробів. Статистичні дані оприлюднила Державна служба статистики України.
За інформацією, у 2017 році було відновлено роботу багатьох спиртзаводів, серед яких і Зарубинський, Залозецький, Новосілківський, Борщівський та ін..
Виходячи із висновків експертів, основною причиною занепаду виробництва є різке збільшення тіньового сегмента ринку, як наслідок — зниження попиту на продукцію.
Незрозуміло лише одне, чому виробництво в Тернопільській області знизилось, хоча за останні 3 роки збільшилась у ній кількість спиртзаводів. Можливо, потрібно залучати більше інвесторів, які б вкладали кошти й тоді спиртова галузь краще б розвивалась. Проте, це питання залишається відкритим.
На інфографіці показана динаміка виробництва горілки по Україні з 2013 по 2018 роки.
![im-vodka](/uploads/media/3c/76/3c76a10c172214abefe4ff383fb3d9c5_orig.jpg)
Фото з допису