Тамара Коблик

Пропрацювала вчителькою понад 40 років: на Тернопільщині довгожителька святкує 100-річчя

Многая літа іменинниці

9 квітня 2024 року відзначає свій 100-річний ювілей жителька Копичинецької громади, Віра Олійничук. Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

Віра Савівна народилася 19 квітня 1924 року в селі Великі Колетинці Білогірського району Хмельницької області. Її життя - це яскравий приклад самовідданого служіння рідному краю, невтомної праці та щирої любові до людей, - йдеться у повідомленні.

Після закінчення Івано-Франківського педагогічного інституту Віра Савівна розпочала свій трудовий шлях вчителем української мови та літератури. Її мудрість, доброта та щирість надихали учнів, а знання та досвід допомогли їм стати гідними людьми. Загалом Віра Савівна пропрацювала вчителем понад 40 років, виховавши не одне покоління талановитих та успішних людей.

Вже понад 20 років ювілярка проживає в нашій громаді у місті Копичинці, де її мудрі поради завжди є бажаними та цінованими, - кажуть у Копичинецькій міській раді. - В день 100-річного ювілею щиро вітаємо шановну Віру Савівну з цією знаменною подією! Бажаємо їй міцного здоров'я, щастя, душевного спокою, довгих років життя, оточених любов'ю та увагою рідних та близьких.

Фото Копичинецької міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео