![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Пропрацювала вчителькою понад 40 років: на Тернопільщині довгожителька святкує 100-річчя
Многая літа іменинниці
![](/uploads/media/a3/2c/a32cd68a661908f7826f3a44fe2bd8c8_w640.jpg)
9 квітня 2024 року відзначає свій 100-річний ювілей жителька Копичинецької громади, Віра Олійничук. Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.
Віра Савівна народилася 19 квітня 1924 року в селі Великі Колетинці Білогірського району Хмельницької області. Її життя - це яскравий приклад самовідданого служіння рідному краю, невтомної праці та щирої любові до людей, - йдеться у повідомленні.
Після закінчення Івано-Франківського педагогічного інституту Віра Савівна розпочала свій трудовий шлях вчителем української мови та літератури. Її мудрість, доброта та щирість надихали учнів, а знання та досвід допомогли їм стати гідними людьми. Загалом Віра Савівна пропрацювала вчителем понад 40 років, виховавши не одне покоління талановитих та успішних людей.
Вже понад 20 років ювілярка проживає в нашій громаді у місті Копичинці, де її мудрі поради завжди є бажаними та цінованими, - кажуть у Копичинецькій міській раді. - В день 100-річного ювілею щиро вітаємо шановну Віру Савівну з цією знаменною подією! Бажаємо їй міцного здоров'я, щастя, душевного спокою, довгих років життя, оточених любов'ю та увагою рідних та близьких.
Фото Копичинецької міської ради