![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Школярів Тернопільщини запрошують на змагання з шахів
![1](/uploads/media/e0/ac/e0ac38c8734c505ff2ed7fa09c13ed1b_orig.jpg)
Впродовж двох днів, 30-31 березня, у Тернополі відбуватимуться обласні змагання з шахів серед школярів «Біла тура-2019».
Проходитимуть ігри в шахово-шашковому клубу «Авангард»( м. Тернопіль, вул. Франка, 16). Початок змагань 30 березня 2019 року об 11 годині. Реєстрація учасників закінчується о 10.45.
Склад команди: 3 юнаки і 1 дівчина 2005 року і молодші. При проходженні мандатної комісії на кожного учасника необхідно представити свідоцтво про народження і учнівський квиток. Офіційні заявки, завірені лікарем та представником команди, подаються за одну годину до початку змагань, інформує Тернопільська ОДА управління фізичної культури та спорту.
Фото з Тернопільської ОДА управління фізичної культури та спорту