![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
Тернопіль має на кого рівнятися
![chess-1](/uploads/media/1a/94/1a941785fbe7b9742793de671b36c8ba_w640.jpg)
У закладах загальної середньої освіти Львівської МТГ мерія затвердила Програму розвитку шахів на 2021−2025 роки. За таке рішення проголосувало 54 депутати.
Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Як пояснюють у ЛМР, програму прийнято з метою подальшого розвитку та популяризації шахів, максимального залучення дітей шкільного віку до регулярних занять шахами, підвищення їх шахової майстерності та участі їх у спортивно-масових заходах.
А це означає, що дітей шкільного віку будуть залучати до занять в шахових гуртках, діючих у закладах загальної середньої освіти. Окрім того управління освіти разом з Львівською обласною федерацією шахів буду проводити «Шкільну лігу з шахів». Також у планах проведення навчальних семінарів для підготовки нових тренерів та підвищення шахової кваліфікації працюючих керівників шахових гуртків.
Затверджена програма передбачає виділення певної суми коштів на оновлення матеріальної бази, яка є в школах з 2017 року, коли робили перші кроки до впровадження аналогічної програми.
Фото з відкритих джерел