![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина може побачити майстерню людини, яка презентуватиме українсько-польський проект
![5ecb7c5c6ee93244909129 (1) (Copy)](/uploads/media/ab/e5/abe56fd03ab87dc597c752cf103d5773_orig.jpg)
До онлайн -перегляду Третього польсько-українського проекту запрошують сьогодні мешканців Тернопільщини.
Повідомляється, що буде також презентовано три проекти місцевих стартапів.
Також в прямому ефірі – майстерня Олексія Рябцева, людини, яка розвиває співтовариство технологічних підприємців в Україні вже більше 10 років, та всеукраїнська онлайн-пітчинг – сесія №3.
Реєстрація за посиланням.
Трансляція розпочинається о 17:00 за київським часом.
Нагадаємо, «Польсько-Український Міст для Стартапів» – це єдиний у своєму роді цикл 17 тематичних зустрічей і конференцій, що проводяться в українських містах в рамках проекту «Підтримка українських мікро і МСП, зокрема, для компаній, що перебувають у стадії стартапу».
Фото з допису