![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Тернопільська студентка вперше стала доноркою крові у День закоханих
Дівчина долучилася до акції “Поділись любов’ю” і здала кров для військовослужбовців і цивільних
![](/uploads/media/2c/e9/2ce9d997a29234da365638b00d688f63_w1920.jpg)
Вперше здати кров для тих, кому вона сьогодні потрібна на лінії вогню і в тилу, прийшла студентка Тернопільського медуніверситету Ірина Базюк. 14 лютого дівчина долучилася до акції “Поділись любов’ю”, яка приурочена Дню закоханих. До забору крові готувалася заздалегідь. Тепер у планах Ірини долучатися до донорства ще не раз, аби рятувати життя інших.
Деталі у сюжеті:
Фото, відео: Руслан Жиров