Тернополяни можуть долучатися до «Феєрії новорічного міста»

foto-11

Вже від завтра у Тернополі стартує щорічний конкурс «Феєрії новорічного міста», у якому можуть брати участь всі жителі Файного.

З 1 грудня 2018 р. до 20 січня 2019 р. у Тернополі проходитиме конкурс «Феєрія новорічного міста», метою якого є формування привабливого оформлення міста, зовнішнього вигляду об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста в період новорічно-різдвяних свят, а також надання можливості усім бажаючим реалізувати власні творчі здібності шляхом участі  у спільному святковому оформленні міста.

Участь у конкурсі можуть прийняти мешканці Тернополя, установи, підприємства, заклади, організації, незалежно від форм власності, суб’єкти господарської діяльності, у віданні яких є заклади громадського харчування, торгівлі та сфери послуг, розташовані на території міста.

Традиційно конкурсом передбачено три номінації:

*«Зелена Модниця» - найкраще оформлення ялинки;

*«Настрій дарований серцем» - найкраще оформлення в новорічно-різдвяному стилі подвір’я, зовнішнього вигляду оселі;

*«Карнавал прикрас» - найкраще оформлення вітрини в новорічно-різдвяному стилі.

Участь у конкурсі можуть прийняти мешканці Тернополя, установи, підприємства, заклади, організації, незалежно від форм власності, суб’єкти господарської діяльності, у віданні яких є заклади громадського харчування, торгівлі та сфери послуг,  розташовані на території міста.

Заявки на участь приймаються до 25.12.2018 р.:

*у номінації «Карнавал прикрас» - в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (вул. Коперніка, 1), тел. 40-41-37 40-41-38;

*у номінації «Зелена модниця» та «Настрій дарований серцем» - в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (вул.Коперніка, 1), тел.: 25-49-34, 52-58-48.

Результати конкурсу будуть оголошені у січні 2019 року. Переможці конкурсу будуть відзначені грамотою та грошовою винагородою.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео