![світло](/uploads/media/3b/69/3b694yz924e63a284291520441a7169a_orig_thumb.jpg)
У Тернополі одна людина отруїлася грибами, ще у двох – сальмонельоз
![2](/uploads/media/3b/d5/3bd5377c18fca87898d5939aa8999dc4_orig.jpg)
Протягом одного дня на Тернопільщині зафіксували отруєння грибами та декілька випадків сальмонельозу. Окрім того, зросли випадки захворювання на вітряну віспу.
Згідно з даними моніторингу, проведеного Тернопільським обласним лабораторним центром, протягом 24 жовтня за медичною допомогою звернулося понад 50 осіб, які скаржилися на інфекційні захворювання.
Зафіксували цього дня 2 випадки сальмонельозу та одне отруєння грибами. Також чотири особи мали гастроентероколіт, а у десятьох людей виявили вітрянку. На 4 людей напали кліщі, ще 6 людей покусали тварини.
Фото з відкритих джерел