Олеся Поліщук

У Тернополі перед судом постане чоловік, який понад 20 років тому вбив свого родича

FB_IMG_1634980347971

Обласна прокуратура скерувала до суду справу про вбивство підприємця та його дружини, скоєне у 1997 році поблизу м. Тернополя.

- Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно тернополянина, обвинуваченого в умисному  вбивстві двох осіб у 1997 році у с. Підгороднє Тернопільського району (ч. 2  п. 1 ст. 115 КК України), - повідомляє пресслужба відомства.

За версією слідства, громадянин К., перебуваючи у родинних зв’язках із підприємцем, у вересні 1997 року дізнався, що його дядько поїхав у Київ, щоб отримати валютний кредит для відкриття молокозаводу. 

- Уточнивши у водія час повернення родича зі столиці, обвинувачений узяв із собою пістолет та уночі 21 вересня 1997 року зайшов до будинку потерпілих з наміром убивства. Маючи навички у стрільбі, обвинувачений 12 разів вистрелив у господаря, його дружину й собаку, зібрав гільзи та покинув приміщення, не знайшовши там грошей. Потерпілі від отриманих ран померли на місці події, - йдеться у повідомленні. - Хоча минуло більше 24 років з часу жахливого вбивства, завдяки наполегливості слідчих поліції та прокурорів вдалося розкрити злочин та зібрати беззаперечні докази причетності обвинуваченого до його скоєння.

Слідство завершено.

Pasted into У Тернополі перед судом постане чоловік, який понад 20 років тому вбив свого родича
Pasted into У Тернополі перед судом постане чоловік, який понад 20 років тому вбив свого родича

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео