![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі ветерани спорту України змагатимуться на байдарках та каное
![becc84e8a0b997edd7a8503358895d156128956d92073 (Copy)](/uploads/media/81/77/81774a09213c7327f3792def355bdeac_w960.jpg)
Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед спортивних ветеранів стартував у Тернополі. У змаганнях візьмуть участь веслувальники з різних регіонів України.
Як повідомляється, змагатимуться учасники чемпіонатів України, Європи, світу та навіть Олімпійських ігор, які свого часу завойовували медалі у цьому виді спорту. Також очікується приїзд гостей із Білорусі. Спортсмени виступатимуть у своїх вікових групах у класах байдарок і каное-одиночок, двійок і четвірок. Також повідомляється, що змагання триватимуть три дні на Водній арені «Тернопіль». Нагадаємо, Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед ветеранів відбудеться у Тернополі з 24 по 26 вересня 2021 року. Наразі будівництво «Водної арени Тернопіль» ще триває, але об'єкт вже готовий на 90% і до початку змагань буде введений в експлуатацію. Раніше повідомлялось, що цей об'єкт входить до Програми Президента України 25 спортивних магнітів. Україна вперше прийматиме змагання з веслування такого високого рівня. Очікується близько тисячі учасників. Канада, Німеччина, Чехія, Польща, Велика Британія попередньо вже погодили свою участь. Спортсмени змагатимуться на дистанції 200 та 500 метрів. Водна арена у Тернополі - тренувальна база місцевих веслувальників. Розміри арени - 1440 м. довжини й 120 м. ширини. Після повного введення в експлуатацію об'єкта та проведення чемпіонату світу серед ветеранів Водна арена «Тернопіль» стане головною базою для підготовки національних збірних з веслування на байдарках і каное.
Фото з допису