![вода](/uploads/media/eb/e3/ebe3c0c687dbc52b6540449f43b433ec_orig_thumb.jpg)
У Тернополі влаштували свято для дітей захисників (відео)
Організатори кажуть, у дітей багато позитивних емоцій від таких дійств, відтак намагатимуться організовувати їх частіше
![](/uploads/media/ba/11/ba11c01989f1aa0968db74fd587c124d_w1920.jpg)
Ігри, майстер-класи та виставу організували на святі для дітей з усієї Тернопільської області 14 грудня в обласному драмтеатрі. Тут зібралися близько 500 дітей загиблих та безвісти зниклих Героїв й тих, хто боронить Україну на передовій. Розважали малечу аніматори та актори в образах казкових персонажів.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова