Тамара Коблик

Увечері жителі Тернопільщини можуть залишитися без світла

Місцеві обленерго оприлюднять графіки відключень

світло-1

Унаслідок російської атаки 8 травня є знеструмлення в дев'яти областях України. З 18:00 до 23 години відключення можливі по всій країні. Сьогоднішня атака – вже п'ята з 22 березня, коли ворог провів наймасованіший обстріл за сезон. Пошкоджень зазнали тепло та гідроелектростанції, повідомили в Укренерго.

Також російські «шахеди» пошкодили обладнання одного з об’єктів «Укренерго» в центральному регіоні. Наразі споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами. Наразі на пошкоджених об’єктах працює ДСНС, тривають аварійно-відновлювальні роботи, – йдеться у повідомленні. 

Сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх регіонах. Місцеві обленерго оприлюднять графіки відключень. 

Причина – дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами. Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00. Диспетчерський центр «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи, – додали в Укренерго.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео