![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Відійшов у вічність тренер з Тернополя
Ярослав Бойко 17 років працював тренером - викладачем з футболу в Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю
![](/uploads/media/81/40/8140d6a3e3d80a11d3ea7fe021cd3be0_w1920.jpg)
Відійшов у вічність Ярослав Бойко - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України. Про це повідомили на сторінці Тернопільського регіонального центру та Дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю «Інваспорт» у фейсбуці.
Тривалий час (1999 - 2016 рр.) Ярослав Бойко працював тренером - викладачем з футболу в Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю.
Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та комунальна установа регіональна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю приносять щирі співчуття з приводу трагічної новини рідним та близьким Ярослава Петровича! - йдеться у повідомленні на сторінці навчального закладу.
Нагадаємо, помер відомий футболіст і тренер з Тернопільщини.
Фото з відкритих джерел